KONST / Litografier / Färglitografi 13374298
nr 1337 4298
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 122/280, "låda vid havet". Motivet: 35x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:27:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth